Caffè Nero'yu benzersiz kılan en önemli unsurlardan biri, çalışma arkadaşlarımızdır. Sıcakkanlı, hayata olumlu bakan, insanlarla bire bir iletişimi seven kişilerle çalışırız çünkü bizim için çok önemli olduklarını biliriz. Çalışırken eğleniriz ve düzenli misafirlerimizi tanımak isteriz. Mağazalarımızın mahallenin ruhunu yansıtmasına titizlik gösteririz.

Bizim için en önemli olan; bir aile olmak, özel bir bağ kurmak ve başarılarımızı herkes ile paylaşmaktır.


Nasıl bir ortam?

Caffè Nero'da bir ailenin ferdi olacaksınız. Bizim yaklaşımımız böyle. Tüm çalışanlarımız iyiliksever olmanın yanında en iyi kahveyi hazırlamaya tutku duyarlar ve bunu yaparken çok eğlenirler. "İngiltere'nin en iyi kahve şirketi" seçilmiş (Allegra Strategies) bir kurumda çalışırken mağaza içinde ve dışında çok önemli eğitimler alacak, kahve hazırlama becerilerinizi geliştirecek ve müşterilerimize birinci sınıf bir deneyim yaşatacaksınız.

Size aynı zamanda kariyerinizi de hızla geliştirme fırsatı sunarız. Mevcut mağaza müdürlerimizin %80'inden fazlası işe barista olarak başlamıştır. Devamlı yeni mağazalar açıldığını da düşünürsek, yolunuz her zaman açıktır.


Caffè Nero'da yaptığımız işi sevdiğimiz kadar çalışma arkadaşlarımızı da sevmek önemlidir. Çalışırken eğleniriz ama sadece iş ortamında sınırlı kalmaz.