Kahve yapmak ciddi bir iştir ve markamızın merkezinde yer alır. Misafirlerimize kaliteli espressolu içecekler sunmak için büyük bir kaynak ve zaman yatırımı yapmanın yanında, ciddi emek harcar ve tutku besleriz. Caffè Nero'ya özel olan ve çeşitli çekirdeklerin bir araya gelmesiyle oluşan, İtalyan tarzı benzersiz bir harman kullanırız.


Kahveyi kendi tesislerimizde, özel ve katı standartlarımıza göre kavururuz. Bu şekilde çok gelişmiş, yoğun, zengin ve canlı bir kahve lezzeti elde edilir. Normal ve büyük boy içeceklerimizde mutlaka iki ölçü kahve kullandığımız için, bol sütlü de olsa içeceğinizde kahvenin lezzeti eksik olmaz.

Espresso, yoğun, tatmin edici, dolgun gövdeli, yumuşak içimli, üstünde altın renkli "krema" olan bir kahvedir. Doğru espressonun unutulmaz bir aroması ve içildikten sonra damakta dakikalarca kalan bir tadı vardır.

Espressolarımız geleneksel olarak elle hazırlanır ve klasik İtalyan tarzında, dolgun gövdeli, aromatik, zengin ve yoğun kahvelerdir. Sade espressodan popüler lattelere ve cappuccinolara kadar tüm içeceklerimizde yer alan bu kahve, hazırladığımız her içeceğe mükemmel bir tat verir ve hazırladığımız her kahvenin temelini oluşturur.Mükemmel espressoyu hayata geçiren birçok unsur vardır: Dikkatle dengelenmiş ve kavrulmuş, özel harmanlı taze bir kahve, bakımı iyi yapılmış doğru espresso makinesi, makinenin ayarına göre doğru incelikte öğütme ve en önemlisi mükemmel espresso hazırlama sanatında eğitilmiş, deneyimli bir barista vazgeçemediğimiz unsurlar arasındadır.
DEVAMI